• +90(212) 347 47 92

  • torch@torchconsultancy.com

İletişim Formu

Adres Tarifi

1Metro ile Ulaşım

Mecidiyeköy-Şişli metro durağında inilir. Şişli-Mecidiyeköy yazan tabelanın çıkışındaki Mecidiyeköy tarafını gösterir yürüyen merdivenlerden çıkılır. LCWaikiki, Garanti metrodan çıktığınızda sağınızda kalacaktır. Yolun Trump Towers tarafına geçerek, Gayrettepe yönüne doğru yürünür. Ziraat Bankası, QNB Finansbank, İstikbal mağazası geçildikten sonra Büyükdere Caddesi üzerindeki trafik ışıklarının köşesinde Garanti Bankası olan caddeye yani sola doğru dönülür. Döndükten sonra, sağınızda Çevre Hastanesi'ni, solunuzda Starbucks’ı ve ardından 150 metre kadar sonra solunuzda Polat İş Merkezi'nin girişini göreceksiniz. Ofisimiz Kat 2, Daire 23 tedir.

2Metrobüs ile Ulaşım

Mecidiyeköy metrobüs durağında inildikten sonra, yolun Trump Towers tarafına geçerek, Gayrettepe yönüne doğru yürünür. Ziraat Bankası, QNB Finansbank, İstikbal mağazası geçildikten sonra Büyükdere Caddesi üzerindeki trafik ışıklarının köşesinde Garanti Bankası olan caddeye yani sola doğru dönülür. Döndükten sonra, sağınızda Çevre Hastanesi'ni, solunuzda Starbucks’ı ve ardından 150 metre kadar sonra solunuzda Polat İş Merkezi'nin girişini göreceksiniz. Ofisimiz Kat 2, Daire 23 tedir.

3Araba ile Ulaşım

Zincirlikuyu istikametinden, Astoria AVM tarafından Mecidiyeköy’e doğru gelirken, Büyükdere Caddesi üzerinde sırasıyla Polat Holding, İstikbal Mobilya geçildikten hemen sonra QNB Finansbank ve Ziraat Bankası şubelerinin arasından Raşit Rıza Sokağa girilir. İkinci sağa dönüldükten ve 25 metre ilerledikten sonra sağda ve köşede ZOOM Cafe görülür. ZOOM Cafe'den sağa dönülür ve 20 metre sonra sağınızda Polat İş Merkezi'ne ulaşmış olursunuz. Ofisimiz Kat 2, Daire 23 tedir.

Torch Consultancy

+90(212) 347 47 92

torch@torchconsultancy.com

Polat İş Merkezi, Selahattin Pınar cad., Cemal Sahir Sok., No:29, K:2, D:23, 34381, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul, Turkey

Polat İş Merkezi, Selahattin Pınar cad., Cemal Sahir Sok., No:29, K:2, D:23, 34381, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul, Turkey